Bazar

Telefonní číslo +420 606 300 606

Palivové dřevo Šenov u Nového Jičína - tvrdé a měkké dřevo na topení

prodej dřeva Šenov u Nového Jičína

Palivové dřevo Šenov u Nového Jičína - prodej dřeva

Naše firma prodává palivové dřevo pro lokalitu Šenov u Nového Jičína. Kromě této oblasti rozvážíme dřevo také po celém území Moravskoslezského kraje. Je tedy úplně jedno, kde na Moravě bydlíte. S námi nemusíte řešit dovoz - o vše se postaráme za vás. Palivové dřevo, respektive veškeré jeho variace vám dovezeme až na místo určení.

Široký sortiment palivového dřeva

palivové dřevo Šenov u Nového JičínaVzhledem k naší komplexní nabídce si na své přijde naprosto každý. Ať již patří palivové dřevo mezi hlavní zdroje tepla ve vaší domácnosti během nejen zimních měsíců, nebo dřevem spíše přitápíte a k hlavnímu topení používáte jiné alternativy.

V nabídce našich produktů naleznete:

  • Měkké dřevo na prodej - nabízíme měkké štípané dřevo a metrovou kulatinu. Prodej možný v lokalitě Šenov u Nového Jičína a okolí
  • Tvrdé dřevo na prodej - nabízíme možnost zakoupení kvalitního tvrdého štípaného dříví, metrové kulatiny, nebo špalků. Prodej možný v lokalitě Šenov u Nového Jičína a okolí
  • Odkory prodej - Prodej odkorů v lokalitě Šenov u Nového Jičína a blízkém okolí.

Mezi nejprodávanější měkké dřevo lze zařadit smrk a borovici. V oblasti tvrdého dřeva to je potom dub a buk. Co se týká štípaného dříví, to je vhodné ihned k topení, zatímco metrová kulatina se zpravidla dále zpracovává. Mezi oblíbené topení patří také i odkor!

Cena palivového dřeva:

Veškeré produkty se snažíme nabízet za co nejnižší pořizovací cenu. Je potřeba však vzít k úvaze, že cena dřeva se odvíjí od kontraktů, které jsou uzavřeny s Lesy ČR nebo se soukromými dodavateli. V každém případě však nakoupíte velmi výhodně!

Ceník palivového dřeva Výhřevnost dřeva Kontakt


Fotogalerie

štípané palivové dřevo kulatina metrové dřevo

 

Rozvoz dřeva po celém Moravskoslezském kraji

Překročili jsme stín regionálního dodavatele, v tuto chvíli jsme schopni dodat palivové dřevo po celém území Moravskoslezského kraje (Šenov u Nového Jičína, Ostrava, Opava, Frýdek Místek, Bruntál, Krnov, Nový Jičín a jiné...).

Kromě oblasti Šenov u Nového Jičína rozvážíme dřevo i zde:

Kontaktujte nás

mapa

Monaxa Provider s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 606 300 606
E-mail: info@palivove-drivi.net

Prodej palivového dřeva Ostrava - Půjčovna BMW X6 - Pronájem Audi R8 - Pneuservis Ostrava - Přistavení kontejnerů - Půjčovna dodávek

Kovy.cz

Výkup tvrdokvu po celé České republice do 24 hod, neváhejte nás kontaktovat: info@kovy.cz, +420 722 086 304  

Litujeme, ale tato stránka neexistuje...

404

Je nám líto, ale stránka kterou se chystáte navštívit není na uvedené adrese dostupná.

inzerce zdarma
palivové dřevo brikety uhlí tip jak vydělat peníze půjčovna dodávek, pronájem dodávek stěhování ČR úprava dodávek
přidat inzerát zdarma