Bazar

Telefonní číslo +420 606 300 606

Palivové dřevo Neplachovice - tvrdé a měkké dřevo na topení

prodej dřeva Neplachovice

Palivové dřevo Neplachovice - prodej dřeva

Naše firma prodává palivové dřevo pro lokalitu Neplachovice. Kromě této oblasti rozvážíme dřevo také po celém území Moravskoslezského kraje. Je tedy úplně jedno, kde na Moravě bydlíte. S námi nemusíte řešit dovoz - o vše se postaráme za vás. Palivové dřevo, respektive veškeré jeho variace vám dovezeme až na místo určení.

Široký sortiment palivového dřeva

palivové dřevo NeplachoviceVzhledem k naší komplexní nabídce si na své přijde naprosto každý. Ať již patří palivové dřevo mezi hlavní zdroje tepla ve vaší domácnosti během nejen zimních měsíců, nebo dřevem spíše přitápíte a k hlavnímu topení používáte jiné alternativy.

V nabídce našich produktů naleznete:

  • Měkké dřevo na prodej - nabízíme měkké štípané dřevo a metrovou kulatinu. Prodej možný v lokalitě Neplachovice a okolí
  • Tvrdé dřevo na prodej - nabízíme možnost zakoupení kvalitního tvrdého štípaného dříví, metrové kulatiny, nebo špalků. Prodej možný v lokalitě Neplachovice a okolí
  • Odkory prodej - Prodej odkorů v lokalitě Neplachovice a blízkém okolí.

Mezi nejprodávanější měkké dřevo lze zařadit smrk a borovici. V oblasti tvrdého dřeva to je potom dub a buk. Co se týká štípaného dříví, to je vhodné ihned k topení, zatímco metrová kulatina se zpravidla dále zpracovává. Mezi oblíbené topení patří také i odkor!

Cena palivového dřeva:

Veškeré produkty se snažíme nabízet za co nejnižší pořizovací cenu. Je potřeba však vzít k úvaze, že cena dřeva se odvíjí od kontraktů, které jsou uzavřeny s Lesy ČR nebo se soukromými dodavateli. V každém případě však nakoupíte velmi výhodně!

Ceník palivového dřeva Výhřevnost dřeva Kontakt


Fotogalerie

štípané palivové dřevo kulatina metrové dřevo

 

Rozvoz dřeva po celém Moravskoslezském kraji

Překročili jsme stín regionálního dodavatele, v tuto chvíli jsme schopni dodat palivové dřevo po celém území Moravskoslezského kraje (Neplachovice, Ostrava, Opava, Frýdek Místek, Bruntál, Krnov, Nový Jičín a jiné...).

Kromě oblasti Neplachovice rozvážíme dřevo i zde:

Kontaktujte nás

mapa

Monaxa Provider s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 606 300 606
E-mail: info@palivove-drivi.net

Prodej palivového dřeva Ostrava - Půjčovna BMW X6 - Pronájem Audi R8 - Pneuservis Ostrava - Přistavení kontejnerů - Půjčovna dodávek

inzerce zdarma
palivové dřevo brikety uhlí tip jak vydělat peníze půjčovna dodávek, pronájem dodávek stěhování ČR úprava dodávek
přidat inzerát zdarma